A kto vlastne sme?

"Svet je ako kniha... A tí, čo necestujú, čítajú z nej len jednu stránku."

Sme partnerským internetovým predajcom všetkých slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií za rovnaké ceny ako priamo v CK.

SILU však ponúka nielen to. Sme tu pre Vás non-stop elektronicky či telefonicky. Prídeme za Vami osobne kedykoľvek a kdekoľvek to bude vyhovovať Vám, pretože my nemáme otváracie hodiny...

Našou prioritou je individuálny prístup a 100% spokojnosť každého jedného zákazníka. Ak si u nás nevyberiete zájazd, nevadí. Prečo? Chceme ponúkať služby cestovného ruchu v čo najvyššej kvalite, táto práca nás baví a kombinujeme v nej svoju energiu, SILU a entuziazmus s rokmi skúseností a zážitkov. A preto Vám radi LEN poradíme. Najväčšia satisfakcia pre nás je klient, ktorý nám s radosťou poďakuje alebo zavolá znova.

V čo veríme a čo Vám prinášame.

"Problémom pri cestovaní nie je nedostatok peňazí ale nedostatok odvahy."

DOVOLENKA PRI MORI alebo ól inklusív

Zájazdy všetkých slovenských, českých, rakúskych a nemeckých CK na prvý ale aj na posledný moment, kam len budete chcieť. Poradíme, ktorý hotel alebo stredisko je rušnejšie a naopak pokojné, vhodné pre romantické dvojice, pre rodiny s deťmi alebo priateľov vyhľadávajúcich zábavu a rozptýlenie.

POZNÁVAČKY

Eurovíkendy, jedno- alebo viacdňové autobusové či letecké poznávacie zájazdy po celom svete. Hľadáte komfort alebo dobrodrúžstvo. Chcete poznávať európske mestá či prírodné krásy? Aj v tomto sme doma, akým smerom Vás uberať.

LYŽOVAČKY

Zabezpečíme Vám ubytovanie v lyžiarskych strediskách doma i v zahraničí, v hoteli ale aj v súkromných domčekoch na výlučné používanie pre väčšie skupiny.

WELLNESS

Relaxačné a kúpeľné pobyty na Slovensku a v neďalekom zahraničí. Spoznajte liečivú SILU minerálnych prameňov, masáží a vitality.

SKUPINOVÉ POBYTY

Zabezpečíme pre Vás najvýhodnejšiu kombináciu služieb pre skupiny ľudí, či ste cyklisti, finančníci alebo si len chcete urobiť dámsku jazdu či rozlúčku so slobodou.

SVADBA V EXOTIKE A SVADOBNÉ CESTY

Právne platný sobáš na Mauríciu, Seychelách, Polynézii... Alebo romantický obrad bez právnej platnosti si užijete na Maldivách. Poradíme, ktoré hotely sú stvorené na medové týždne.

TEAMBUILDING & INCENTÍVA

Služobné cesty, incentíva pre Vašich zamestnancov - relaxačné, rekondičné a motivačné pobyty ako aj jednodňové teambuildingové výlety.

GASTRO POBYTY A ZÁŽITOK

Ochutnávky vín, degustácie whiskey, tasting events, kurzy a športové dni. Potrebujete obdarovať blízkeho alebo zorganizovať tematický večer pre Vašu firmu?

ŠKOLY V PRÍRODE A ŠKOLSKÉ VÝLETY

Ubytovanie s dopravou pre žiakov základnej či strednej školy počas školského roka alebo tábor počas prázdnin. Spolupracujeme s overenými poskytovateľmi animačných či vzdelávacích programov na Slovensku.

JAZYKOVÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ

Angličtina pre náročných klientov s ubytovaním v súkromí alebo jazykové letné pobyty pre mládež i dospelých. Spolupracujeme aj s osvedčenými jazykovými agentúrami.DOPRAVA: predaj leteniek a cestovných autobusových a vlakových lístkov.

DOPRAVA

Predaj leteniek a cestovných autobusových a vlakových lístkov.