Referencie

"Svet je ako kniha... A tí, čo necestujú, čítajú z nej len jednu stránku."
happyface

"Viem, že keď vám napíšem, zohľadníte každú požiadavku aj to či nechcem ježkov v mori alebo len pieskovú pláž."

Zakythos je prekrásny ostrov. Ak človek hľadá trošku kľudu od denného stereotypu, tak tento hotel bol na to stvorený. Boli sme tri baby, takže sme sa ku koncu trošku nudili ale personál hotela si to hneĎ všimol a odporučil nám aktivity v okolí. Máme veľa zážitkov, nádherné more a pláž, sme radi, že ste nám super vybrali. Nabudúci rok skúsime ďalší grécky ostrov. Viem, že keď vám napíšem, zohľadníte každú požiadavku aj to či nechcem ježkov v mori alebo len pieskovú pláž.

Nataša Farkašová, August 2014 Zakynthos - Hotel: Palazzo Si Zante

happyface

"Opálil som sa tak, že miestny na mňa hovorili turecky."

Bolo fantasticky! Veľmi dobre sme sa cítili. Strava a ubytovanie super. Boli sme aj v kúpeloch. Sme veľmi spokojní. Veľmi pekne vám ďakujeme, bol to úžasný zážitok. Opálil som sa tak, že miestny hovorili na mňa po turecky, zážitkov kopec. Tešíme sa už na ďalší rok!

Anton Saffa, Máj 2014

White Gold Hotel and Spa

"Dovolenka v Turecku bola vďaka SILU bez stresov."

Dovolenka v Turecku bola vďaka SILU bez stresov, vďaka skvelej komunikácií a organizácií. Všetko prebiehalo bezproblémovo, destinácia presne podľa naších predstáv. Veľká spokojnosť, určite využijeme služby SILU aj nabudúce.

Linda Jo, Júl 2014 Turecko Alanya - Hotel: White Gold Hotel and Spa

Tac Premier Hotel&Spa

"Radi využijeme služby SILU pri hľadaní novej destinácie, v ktorej sme ešte neboli. Ste vždy ochotní s čím sa už málokedy človek stretne."

V Alanyii sme boli už niekoľko krát a stále sa tam radi vraciame. Hotel super, mladí ľudia v centre, čiže aj pešo všade zájdeš, super animátori... Proste ideál. Našli sme si plno kamarátov medzi miestnymi, ktorí nám ponúkli ubytovanie v súkromí o rok. Všetko sme si natáčali, máme super video a radi využijeme služby SILU pri hľadaní novej destinácie, v ktorej sme ešte neboli. Ste vždy ochotní s čím sa už málokedy človek stretne.

Klaudia Rakyta, August 2014 Turecko, Alanya - Hotel: Tac Premier Hotel&Spa

Chaika Beach Resort

"Agentúra SILU nám dovolenku vybrala na mieru podľa naších požiadaviek. "

Agentúra SILU nám dovolenku vybrala na mieru podľa naších požiadaviek. Hotel bol pekný. Personál - vrátane animátorov - bol prívetivý. Manažérka hotela sa nám snažila výjsť vo všetkom v ústrety. S jedlom sme boli tiež spokojní. Keď sa rozhodneme niekam ísť aj tento rok, jednoznačne cez Vás.

Lukáš Timura Bulharsko slnečné pobrežie - Hotel: Chaika Beach Resort

Chaika Beach Resort

"Všetko ste zariadili promptne, takže sme do pár dní sedeli v lietadle."

Dovolenka bola fakt sila. Ste veľmi ochotní a flexibilní. Všetko ste zariadili promptne, takže sme do pár dní sedeli v lietadle. Spočiatku sme mali obavu, či bude všetko tak, ako bolo dohodnuté, ale nakoniec to prebehlo podľa naších predstáv. Určite odporúčam a pocestujem opäť.

Bednárová, September 2014 Maldivy - Hotel: Adaaran Select Meedhupparu